Noční prohlídky v češtině

NOČNÍ PROHLÍDKY ČESKÉHOKRUMLOVA V ČEŠTINĚ

s autorem textů pro Audioguide Český Krumlov

Jmenuji se Oto Šrámek, vystudoval jsem stavební fakultu ČVUT Praha, mojí průvodcovskou specializací je městská středověká architektura. Jsem držitel odznaku "Official Tourist Guide". Mluvím plynnou angličtinou a japonštinou. Jako průvodce jsem od roku 1992 měl tu čest ukázat nevšední krásu svého města švédskému králi, prezidentům Irska a Lotyšska, četným státním návštěvám a profesionálním architektům z celého světa. Jsem autorem textů automatického mobilního průvodce "Audioguide". Pokud se chcete i Vy nechat na chvíli unést neobyčejnou krásou středověké architektury a zaposlouchat se do prastarých krumlovských pověstí, dovolte abych Vás tímto pozval na svoji noční prohlídku historického centra.

NOČNÍ PROHLÍDKA

Přijďte se přesvědčit o podmanivé kráse historického centra města Český Krumlov v jeho noční atmosféře. Při noční prohlídce se jakoby mávnutím kouzelného proutku ocitnete v 16. století. Vaše bezprostřední dojmy nejsou rušeny
denním ruchem, projíždějícími automobily a davy návštěvníků. Zavřené obchody, potemnělé město a hudba linoucí
se z místních hospůdek podtrhuje působivou atmosféru. Kráčíte středověkým městem a bez dechu vnímáte monumentalitu a půvab starobylé architektury umocněné nočním osvětlením. Noční prohlídka historického jádra bude pro Vás kouzelným zážitkem.

Cizinci považují Český Krumlov za jedno z nejúchvatnějších měst na světě, Japonci v tištěných průvodcích dokonce za úplně nejkrásnější město na světě, přijďte se sami přesvědčit proč.

Doba prohlídky: do 2 hod

Cena : 2 000 Kč

NOČNÍ PROHLÍDKA

V HISTORICKÉM KOSTÝMU


  • Noční prohlídky historického centra UNESCO památky za působivého nočního osvětlení.
  • Průvodce v dobovém kostýmu barokního písaře ze 17. století.

  • Monumentální silueta osvětleného hradu, to vše ve Vás vzbudí podmanivý pocit z návštěvy středověkého města. 

  • Na toulkách křivolakými uličkamu uslyšíte příběhy z dob dávno minulých.

  • Seznámíte se s poklady městské a hradní středověké architektury

  • Průvodce Vám bude vyprávět o dobách, kdy v Krumlově vládly slavné šlechtické rody a drsný středověk střídala smyslná i slunná renesance, aby i ona ustoupila rozmáchlému baroku.

  • Vydejme se tedy na stylovou prohlídku jednoho z nejkrásnějších měst na světě a nechme se unést atmosférou města, které ročně jezdí obdivovat téměř dva miliony návštěvníků z celého světa.

Doba prohlídky: do 2 hod

Cena prohlídky:  3 000 Kč